Медики назвали найкорисніші продукти для щитовидної залози


Медики назвали продукти, які є найкориснішими для щитовидної залози. Вона відповідальна за виділення гормонів, що контролюють значну кількість функцій організму, в тому числі настрій, вага і фертильність.

Об этом сообщает http://mash24.info

Рекомендується включити в меню продукти, багаті на йод і антиоксиданти, так як це забезпечить здоров’я названого органу. Першою називають морську капусту, в ній є значна кількість йоду, забезпечує стійку роботу щитовидки. На тиждень досить з’їдати одну порцію салату з даного продукту.

Далі йдуть яйця, багаті на селен і регулюють роботу гормонів. Серед молочних продуктів в даному випадку цінним є йогурт. Слідом за цим лікарі рекомендують вживати яловичину і курятину, так як дані види м’яса володіють великою кількістю цинку, що є найважливішою живильною речовиною.

Необхідно включити в раціон ягоди через наявні в них антиоксидантів, які ефективно захищають щитовидну залозу. Разом з тим, продаються спеціальні йодовмісні препарати, в тому числі сіль з названим компонентом. В раціон можна ввести і різні морепродукти, заявляють медики.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/mediki-nazvali-naykorisnishi-produkti-dlya-schitovidnoyi-zalozi-381534”