"Слуги народу" зареєстрували у Раді законопроєкт про особливий статус Донбасу

"Слуги народу" зареєстрували у Раді законопроєкт про особливий статус Донбасу

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, який пропонує зміни до статті 1 закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Об этом сообщает http://dengimira.org

Відповідний документ за номером 2569 від 10 грудня вже розміщено на сайті ВР.

Як зазначається, його ініціювали голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія і його перший заступник Олександр Корнієнко. Тексту законопроєкту та пояснювальної записки ще немає, проте, імовірно, йдеться про продовження дії закону, який закінчується 31 грудня. Зазначимо, що продовження закону є однією з домовленостей під час “нормандського саміту”.

Нагадаємо, в Парижі 9 грудня відбулася зустріч лідерів Німеччини, Франції, України та Росії. Це — перший "нормандський саміт" з осені 2016 року.

Після прибуття Зеленського до Єлисейського палацу о 14:55 за місцевим часом (15:55 за Києвом), одразу розпочалася зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном, а після 16-ї - з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель.

О 16:00 була запланована зустріч лідерів країн-учасниць "Нормандського формату", а на 18:45 – пресконференція чотирьох лідерів, однак зустріч "четвірки" розпочалася на дві з половиною години пізніше. Також відбулися перші перемовини віч-на-віч Зеленського та Путіна.

Зустрічі тривали майже до опівночі за Києвом, після чого лідери "нормандської четвірки" дали разом пресконференцію та оприлюднили спільну заяву.

Володимир Зеленський під час спілкування з пресою назвав головною перемогою саміту в Парижі обмін полоненими до кінця року у форматі всіх на всіх, але визнав, що цього "замало". Сторони під час зустрічей також обговорили "газове питання", контроль кордону на Донбасі, а також домовились про наступний саміт протягом чотирьох місяців.

Повну хронологію перемовин "нормандської четвірки" читайте за цим посиланням.

Відео "Нормандський формат" зрушив з мертвої точки – враження політиків та експертів

Підсумки зустрічі у "нормандському форматі" жваво обговорюють і в Європі, і в Росії. Але, мабуть, найбільше її коментують саме в Україні. Оцінки різняться, однак більшість політиків та експертів сходиться на думці, що прориву на саміті у Парижі не сталось, але й великих поступок з боку України аж до порушення національних інтересів теж.

"Нормандський формат" зрушив з мертвої точки – враження політиків та експертів
ТСН. 19:30
  • Facebook 1
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/slugi-narodu-zareyestruvali-u-radi-zakonoproyekt-pro-osobliviy-status-donbasu-1457646.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]

Новости