В Україні суд відправив єдинороса Кучерявого під домашній арешт

Кучерявий (праворуч) проживатиме в найманому житлі

10 грудня Херсонський міський суд відправив під домашній арешт члена так званого севастопольського регіонального відділення партії "Единая Россия" Ігоря Кучерявого, повідомляє "Крим.Реалії".

Об этом сообщает http://obozrevatel.org

Кучерявий має перебувати під домашнім арештом протягом 60 діб.

Адвокат єдинороса Ігор Мокін сказав "theБабелю", що його підзахисний певний час знімає квартиру в місті Херсон, де й проживатиме на час дії запобіжного заходу.

Про затримання Кучерявого стало відомо 4 грудня. У СБУ повідомили, що він прямував на материкову частину України, щоб отримати український паспорт. Прокуратура Автономної Республіки Крим оголосила йому про підозру за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Росія анексувала Крим після силової блокади українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/-v-ukrajini-sud-vidpraviv-jedinorosa-kucherjavogo-pid-domashnij-aresht-1478757.html”