Із 2012 року від торгівлі людьми постраждало 874 українці – Мінсоцполітики

Ніжинський: Міністерство соціальної політики координує надання допомоги потерпілим від торгівлі людьми

Із 2012 року Мінсоцполітики України надало статус постраждалих від торгівлі людьми 874 особам. Про це сказав заступник міністра соцполітики з питань євроінтеграції Сергій Ніжинський 10 грудня на форумі з питань міграції та протидії торгівлі людьми, поінформувала пресслужба відомства.

Об этом сообщает http://marketingmix.com.ua

87 постраждалих – діти, зазначив він.

"Торгівля людьми входить у трійку найприбутковіших кримінальних злочинів у світі поряд із торгівлею зброєю та наркотиками. Міністерство соціальної політики координує роботу з надання потерпілим допомоги – медичної, психологічної, фінансової тощо. Саме тому нам важливо, щоб соціальні працівники на місцях покращували роботу щодо виявлення таких випадків", – сказав заступник міністра.

У пресслужбі відомства повідомили, що 2019 року статус постраждалих від торгівлі людьми надали 181 людині, із яких 116 чоловіків, 52 жінки та 13 дітей.

"Основними країнами призначення "живого товару" для трудової експлуатації є Росія, Україна, Польща, Німеччина, Чехія та Туреччина", – ідеться в повідомленні.

Найбільше постраждалих від торгівлі людьми із 2012 року в Харківській (72 людини), Вінницькій (65 осіб), Одеській (56 осіб), Дніпропетровській (53 особи), Чернігівській (53 особи) та Миколаївській (51 людина) областях.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-z-2012-roku-vid-torgivli-ljudmi-postrazhdalo-874-ukranitsa-minsotspolitiki-1478973.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]