Шокуючий контент, знищує віру в людство

Це огидне нехлюйство, допущених співробітниками типу приватного медіа-холдингу, який успішно освоює державні гроші. Кричущий дилетантизм його співробітників підірвав сотні «пуканов».

Об этом сообщает http://media-tech.top

Шокирующий контент, уничтожающий веру в человечество

Всі вже обговорили зняття з ефіру «ТНТ» серіалу «Слуга народу», але ніхто не ставить питання чому так вийшло. Складається відчуття, що абсолютно скрізь на керівних посадах сидять некомпетентні люди, позбавлені почуття відповідальності, а результатами їх неробства харчується половина населення країни в режимі 24/7.
З якої такої магічної причини правління каналу «ТНТ» прийняло рішення показати «Слугу народу» – адже за фактом всі ті, хто мав бажання ознайомитися з серіалом, давно подивилися його в інтернеті. Спочатку канал не сказав, що планує показати кілька епізодів, а після запропонувати всім бажаючим платну підписку на свій сервіс. Серіал гучно зняли з ефірної сітки після того як з нього вирізали жарт про Путіна, а після цього всі заволали про цензуру.

Шокирующий контент, уничтожающий веру в человечество

Дана історія вказує лише на одне – в правлінні медіахолдингу завелися відмінні русофоби (привіт «Ехо Москви») або ж просто нехлюї, які не обтяжують себе прорахунком всіх варіантів розвитку подій. А може бути і навмисно була створена така ситуація, щоб зайвий раз люди заговорили про «жахи режиму». Такі безглуздості властиві абсолютно всім, а це куди страшніше.
Згадаємо ще зовсім свіжу історію з Любов’ю Соболь, яка мабуть вирішила заощадити на спичрайтере і зачитала один зі старих текстів. Подібні інциденти вказують нам на те, що сучасний глядач з-за великої кількості різного контенту готовий споживати все більше і більше, незважаючи на його якість.

Що кейс «Газпром-медіа», що ФБК – обидва показують ставлення творців контенту до глядача. Їм вже давно неважливо що і як говорити/показувати – головне заповнити ефір і нагадати про себе через будь-який доступний канал комунікації, а люди це все дивляться і обговорюють…


Джерело статті: “http://povin.com.ua/259091-12-12.html”