Відома журналістка попередила про сумні наслідки анексії Криму для Росії

Відома журналістка-розслідувач з Росії Ірина Бороган пояснила,що в довгостроковій перспективі анексія Криму призведе до сумних наслідків для РФ.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на DELFI.Loading...

Журналістка розповіла, що коли сталася анексія Криму, вони на своєму сайті Agentura.ru «повісили» колонку, яка висловлювала їх ставлення до цього.

“Там написано, що анексія Криму – це жахливо, і це призведе до незворотних наслідків для Росії, тобто Росія буде ставати все більш закритою, виявиться в міжнародній ізоляції і нічого хорошого це росіянам не принесе. І, загалом, так і виявилося”, – констатувала Бороган.

Вона наголосила, що не підтримує жодних окупацій “ні американські, ні ізраїльські, ні російські”.

А тим часом Генеральна асамблея ООН ухвалила резолюцію “Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, Україна, а також частин Чорного та Азовського морів”, співавторами якої стали 39 держав. Генасамблея ООН закликала Росію вивести свої війська з окупованого Криму та припинити тимчасову окупацію території України.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/12/13/vidoma-zhurnalistka-poperedyla-pro-sumni-naslidky-aneksiyi-krymu-dlya-rosiyi/”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]