У Кропивницькому перевіряють стан пожежної безпеки у дитячій міській поліклініці. ФОТО

Сьогодні, 14 січня, фахівці Кропивницького міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Кіровоградській області розпочали перевірку стану пожежної безпеки у «Клінічній дитячій міській поліклініці».

Об этом сообщает http://biznes-expert.com

Фото зі сторінки УДСНС в області

Як повідомили у пресслужбі УДСНС в області, відповідно до плану перевіряється наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, наявність та стан евакуаційних виходів, стан утримання електрогосподарства, наявність та стан пожежних водойм, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Крім того, з пацієнтами, лікарями та молодшим медичним персоналом проводяться інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки, користування первинними засобами пожежогасіння та порядку дій під час надзвичайної ситуації.

Під час практичних відпрацювань пацієнти та персонал потренувались евакуйовуватись з приміщень лікувального закладу, а пожежно-рятувальний підрозділ відпрацював гасіння умовної пожежі.

pozar1 pozar2 pozar3 pozar4 pozar5 pozar6 pozar7 Фото зі сторінки УДСНС в області

Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Поширь її на своїй сторінці:

ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ З ЦІЄЇ ТЕМИ:
  1. У Кропивницькому ДСНС перевірила «Depo’t center» та «Вікторію-П»
  2. У Кропивницькому ДСНС перевірила медколедж
  3. У дитячій міській поліклініці Кропивницького встановили термінал для запису до лікарів
РЕКЛАМА
werbung

Джерело статті: “http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-pereviryayut-stan-pozhezhnoyi-bezpeky-u-dytyachij-miskij-poliklinitsi/”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]