НААКУ домовилась про невключення арбітражних керуючих до переліку публічних осіб

НААКУ домовилась про невключення арбітражних керуючих до переліку публічних осіб

Національна асоціація арбітражних керуючих домовилась з Держслужбою фінмоніторингу про невключення арбітражних керуючих до переліку публічних осіб.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це повідомляє інформаційний портал "Банкрутство & Ліквідація в Україні" із посиланням на телеграм-канал НААКУ.

"На виконання рішення Ради арбітражних керуючих України від 11.02.2020 року щодо неправомірності включення арбітражних керуючих до переліку публічних осіб, представниками НААКУ проведено робочу зустріч зі співробітниками Державної служби фінансового моніторингу України (юридичне управління, відділ взаємодії з суб’єктами первинного фінансового моніторингу, управління ризиками)", — йдеться в повідомленні.

Згідно з ним, в ході зустрічі було досягнуто домовленостей щодо врахування позиції НААКУ (арбітражні керуючі не мають визначатися як публічні особи) при розробці Положень про організацію фінансового моніторингу відповідними регуляторами (НБУ, Мінфін, Мінюст).

Такі положення мають бути розроблені до 28.04.2020 р. на виконання нової редакції Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».Джерело статті: “http://bankruptcy-ua.com/news/13706”

Теги