Мільярдер з США закупив сонячних панелей на $12 млн: у чому причина

Засновник IT-компанії Atlassian, мільярдер Майкл Кеннон-Брукс витратив $12 млн на придбання сонячних панелей і акумуляторів Tesla, щоб відновити Австралію після пожеж.

Об этом сообщает Руспрес

Про це повідомляє Fast Company. Разом із дружиною бізнесмен вкладає кошти в благодійність, щоб допомогти постраждалим від пожеж людям.

Сонячні панелі

Сонячні панелі

fastcompany.com

Проєкт під назвою Resilient Energy Collective було створено за три тижні, розповів Кеннон-Брукс. Він реалізований спільно з виробником сонячних панелей 5B і Tesla, яка випускає батареї. Електрику підводять до районів, де ще не відновлені лінії зв’язку.

Мільярдер запевняє, що сонячні панелі й батареї є "надзвичайним рішенням для районів без електрики, яке легко розгортати й транспортувати".

Учасники проєкту підводять світо в штати, що найбільше постраждали від пожеж: Новий Південний Вельс, Вікторію та Південну Австралію. За три тижні їм вдалося відновити подачу електрики на вишки аварійного зв’язку в місті Кобарго (Новий Південний Вельс) і регіоні Джіпсленд (Вікторія) в місті Гунгера. Тепер у жителів є зв’язок з екстреними службами та інтернет.

Протягом 100 днів, якщо знадобиться, учасники Resilient Energy Collective готові забезпечити електрикою ще 100 міст, повідомив AAP Майк Кеннон-Брукс.

Раніше OBOZREVATEL писав, як в США Tesla випустила нову версію своєї домашньої сонячної системи X-Large потужністю 15,2 кВт.

Руйнуємо міфи про сонячні панелі! Читайте в телеграм-каналі GreenOboz

Читайте всі новини по темі "Сонячні панелі" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/green/milyarder-z-ssha-zakupiv-sonyachnih-panelej-na-12-mln-u-chomu-prichina.htm”

Теги