“Коронавірус викликає психологічні зміни”: вчені провели унікальне дослідження

Патологоанатоми з медичного комплексу в Нью-Йорку підготували один з найбільших і всебічних аналізів розтинів жертв COVID-19.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомляє Medical Xpress.

На сьогодні команда провела понед 90 розтинів. Загальні анатомічні дані були об’єднані з історією хвороби.

Спочатку COVID-19 розглядалося як захворювання органів дихання, але аналіз показав, що він також викликає ушкодження тонкого шару клітин, які вистилають кровоносні судини, що лежить в основі аномалій згортання крові і гіпоксії. Таке ушкодження спостерігається при тяжкому протіканні хвороби. Так, у пацієнтів розвивалася поліорганна недостатність, що призводить до смерті.

Легені майже у всіх випадках мали дифузне пошкодження альвеол, невеликих “мішечків”, де відбувається обмін киснем і вуглекислим газом з кров’ю.

Також у пацієнтів виявили тромби в багатьох інших органах, зокрема, в мозку, нирках і печінці.

При дослідженні мозку, запалення були напрочуд рідкісними, і тільки в декількох випадках були виявлені невеликі осередки хронічного запалення. Проте, в певній кількості випадків були виявлені мікротромби з невеликими ознаками загибелі тканин, викликаної закупоркою кровоносних судин як в периферичних, так і в глибоких частинах мозку. Ці дрібні мікроінфаркти можуть пояснити деякі психологічні зміни, що спостерігаються у деяких пацієнтів з COVID-19.

Нагадаємо, що вчені знайшли спосіб, як знищити коронавірус.fb tw tg vb


Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/koronavirus-vyklykaye-psyhologichni-zminy-vcheni-provely-unikalne-doslidzhennya_1245420.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]

Теги