Заробітчанам буде легше: Україна і Польща готують важливу угоду

Заробітчанам буде легше: Україна і Польща готують важливу угоду

Україна і Польща можуть укласти угоду щодо сезонних працівників, щоб ‘врегулювати актуальні питання перебування українських трудових мігрантів’ у Польщі.

Об этом сообщает Устав Груп

Про це йшлося на зустрічі заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцьким, повідомляє прес-служба МЗС України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщу пішки: українців почали пускати через кордон

’З огляду на динаміку прикордонного руху останніх днів, Україна і Польща будуть працювати над відновленням регулярного транспортного сполучення. У цьому контексті також будуть узгоджуватися питання спрощення процедур отримання робочих віз і перетину спільного кордону громадянами’, — йдеться в повідомленні.

Укладення угоди у сфері працевлаштування сезонних робітників дозволить врегулювати актуальні питання перебування українських трудових мігрантів на території Польщі.

2020 року Україна може втратити $4 млрд валютних надходжень через скорочення грошових переказів із Польщі до України на 30%. 12% заробітчан із Польщі повернулися в Україну. Однак офіційна статистика не враховує сезонних працівників.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/9130632/zarobitchanam-bude-legshe-ukraina-i-poljscha-gotuyutj-vajlivu-ugodu/”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]