Як проходитиме ЗНО під час карантину: з’явилися деталі

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) буде проводитися відповідно до "протоколу тимчасових заходів", затвердженого міністерством освіти і міністерством охорони здоров’я України.

Об этом сообщает Компромат

Про це в ефірі ObozTV розповіла народна депутатка України від партії "Слуга народу", член Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина. "Зараз Центр оцінювання якості освіти працює над тим, щоб розсадити дітей таким чином, щоб між ними була безпечна дистанція", – повідомила вона.

Всім учням, які візьмуть участь у ЗНО, вимірюватимуть температуру, в приміщеннях буде організовано регулярне провітрювання і інші санітарні заходи.

Нардепка також пояснила, як буде вирішуватися питання з тими учнями, які не зможуть бути присутніми на ЗНО або тими, хто не буде допущений до нього через підвищену температуру тіла.

ЗНО під час карантину: в Раді озвучили деталі

ЗНО під час карантину: в Раді озвучили деталі

"Як завжди, у нас буде додаткова сесія ЗНО, де всі матимуть можливість здати. Це будуть загальнодержавні встановлені дати", – уточнила вона.

Як писав OBOZREVATEL, в школах України виникли складнощі з організацією зовнішнього незалежного оцінювання. Перша проблема – забезпечення дистанції між учасниками процесу.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Підсумки" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/moyashkola/news/zno-pid-chas-karantinu-v-radi-ozvuchili-detali.htm”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]