Поліцейські вгамували дебошира з поїзду «Рівне – Київ – Миколаїв»

Поліцейські охорони не тільки вгамували пасажира нічного швидкого потягу дальнього слідування, а й висадили дебошира з потягу та передали його колегам-поліцейським з Черкаської області.

Об этом сообщает Компромат
Після опівночі під час патрулювання потягу № 122 сполученням «Рівне – Київ – Миколаїв» до наряду поліції охорони звернувся провідник та повідомив, що в тамбурі вагону хтось розбив скло.Правоохоронці одразу звернули увагу на чоловіка, з явними ознаками алкогольного сп’яніння та порізами на руках.


— Під час опитування, чоловік почав поводити себе агресивно, висловлював образи до присутніх, а потім дістав ніж й почав їм погрожувати, — розповів молодший інспектор наряду реагування поліції охорони старший сержант поліції Агамір Бадалян.

Щоб попередити трагічні наслідки й можливі жертви, правоохоронці швидко вгамували дебошира, на зап’ястках якого клацнули кайданки.Про дану подію було повідомлено на спецлінію «102» та вже о 01.45 годин 38-річного пасажира-хулігана на станції «ім. Т. Шевченка» передано слідчо-оперативній групі Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.


ДО ВІДОМА ПАСАЖИРІВ:


Кодекс України про адміністративні правопорушення


Стаття 110. Порушення правил користування засобами залізничного транспорту


Пошкодження внутрішнього обладнання пасажирських вагонів, стекол локомотивів і вагонів — тягне за собою накладення штрафу від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Куріння у вагонах (у тому числі в тамбурах) приміських поїздів, у невстановлених для куріння місцях у поїздах місцевого і дальнього сполучення, а також у метрополітенах — тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’яти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді


Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, — тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення, — тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу в громадських місцях у п’яному вигляді, — тягнуть за собою накладення штрафу від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.


Згідно наказу від 27.12.2006 року № 1196 Міністерства транспорту та зв’язку України «Про затвердження Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України»,


8.38. Пасажир може бути видалений з поїзда в таких випадках:


а) якщо перебуває у явно вираженому нетверезому стані та порушує при цьому правила проїзду і громадський порядок, заважає спокою інших пасажирів. На проїзному документі проставляється відмітка «Відмовлено в перевезенні на підставі пункту 8.38 Правил».


Джерело статті: “https://blin.mk.ua/news/132289”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]