Естонія може заборонити нічний продаж алкоголю як засіб боротьби з COVІD-19Уряд Естонії розглядає можливість заборонити нічний продаж алкоголю в якості засобу боротьби з поширенням коронавірусу.

Об этом сообщает Репортер


Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на ERR.


Зокрема, раніше наукова рада запропонувала ввести заборону на нічну торгівлю алкоголем в Тарту в якості одного із заходів боротьби з поширенням коронавірусу, але оскільки Департамент поліції і прикордонної охорони пропонує запровадити заборону по всій країні, то уряд в четвер обговорює і такий варіант.
Адміністрація Тарту підтримує тимчасову заборону на нічний продаж алкоголю з 23:00 або з півночі.


Однак Департамент поліції і прикордонної охорони вважає, що продаж алкоголю треба припиняти вже з 22:00, коли в більшості розважальних закладів закривається кухня, а заборона повинна діяти по всій країні.


Необхідність заборони обґрунтовується гіпотезою, що відсутність можливості купувати пізно ввечері і вночі алкоголь зменшить число вечірок, і вірус не пошириться з Тарту в інші міста.


Наразі в уряді немає консенсусу з цього питання.


Раніше у Південній Африці люди вишикувалися у черги за алкоголем. Його не продавали через карантин.


Джерело статті: “https://informator.press/estoniia-mozhe-zaboronyty-nichnyy-prodazh-alkoholiu-iak-zasib-borotby-z-covid-19/”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]