День міста-2020 відзначатимуть три дні. Як це робитимуть в «епоху» коронавірусу?


  • Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ
  • 0
День міста-2020 відзначатимуть три дні. Як це робитимуть в «епоху» коронавірусу?
Фото зі святкування Дня міста-2019 / Архів «20хвилин»
  • Міська влада має намір провести День міста Вінниці у вересні цього року.
  • Хоча карантин поки не продовжили, в мерії заявляють, що якщо місто не потрапить до «помаранчевої» чи «червоної» зони, то святкування відбудеться.
  • Але буде суттєво змінений формат: локації розставлять ледь не у всіх мікрорайонах Вінниці, а День міста «розтягнеться» на три дні.

Міський голова Сергій Моргунов, 14 серпня, провів брифінг, присвячений протидії коронавірусу в місті. На ньому він, зокрема, дав відповідь на те, чи будуть святкувати День міста Вінниця у 2020 році.

Об этом сообщает Преступная Россия

— Усе залежить від того, в якій ми будемо зоні. Якщо ми залишимося в жовтій зоні, то День Міста відбудеться. Думаю, що люди втомилися, бо з березня в місті не відбулося жодного святкування, — говорив чиновник. — Але, знову ж таки, ми не можемо ризикувати здоров’ям вінничан. Тому плануємо святкування Дня міста не так, як в минулі роки — на Соборній, де десятки локацій та тисячі гостей в одному місці — а розвести це все у три дні та поставити кілька локацій в різних районах міста, кожна з яких працюватиме у свій день.

За словами Моргунова, у центрі Вінниці буде тільки дві локації — Центральний парк та Майдан Незалежності.

Локації будуть по вулиці Київська, на Тяжилові; на площі Шкільна, що на Старому місті; на Фонтанній площі на Поділлі; на проспекті Космонавтів на Вишеньці, на Сабарові. Ледь не вперше святкування проведуть у мікрорайоні ГПЗ, на стадіоні Темп. Сюди автобусами готові підвозити жителів Десни, щоб ті також брали участь у святкуванні Дня міста Вінниці.

Центральний парк, це єдине місце, де святкуватимуть усі три дні: тут відбудеться традиційний фудфест та вперше проведуть чемпіонат з повітроплавання.

— Однак ми вимагатимемо від всіх відвідувачів дотримуватися протиепідемічних правил: дотримуватися соціального дистанціювання, не скупчуватися, часто обробляти руки дезінфекторами, — говорив мер Вінниці.

День міста, нагадаємо, запланували на 11-13 вересня. Ми писали про орієнтовну програму святкування у матеріалі: Планують День міста Вінниця. На його проведення заклали 1,5 мільйона гривень

Читайте також:

Ремонт дворів, «Локомотив» та очисні. Моргунов відповів на питання вінничан

Транспорт у Вінниці. У мерії просять пенсіонерів не їздити у години-пік

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/den-mista-2020-vidznachatimut-tri-dni-yak-tse-robitimut-v-epohu-korona-11114660.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]