Партія Корчинського просить НАБУ розслідувати діяльність депутатів Запорізької обласної та міської рад

"Братство" просить НАБУ перевірити ймовірні порушення депутатів

Партія "Братство" Дмитра Корчинського 16 вересня звернулася в Національне антикорупційне бюро з проханням перевірити діяльність депутатів Запорізької обласної та міської рад. Копію заяви опубліковано на сторінці політсили у Facebook.

Об этом сообщает Слон

Члени партії виявили факти, які, імовірно, свідчать про привласнення депутатами обласної та міської рад коштів із бюджету, указано в заяві.

"Протягом п’яти останніх років юристи фірми "Ярослав Гришин та партнери", що підконтрольна депутату Запорізької обласної ради VII скликання [від партії УКРОП] Гришину Ярославу Володимировичу, сприяли розкраданню коштів місцевих рад. Розкрадання здійснювалося шляхом підроблення заяв осіб, що потребують матеріальної допомоги. Фактично, після виділення коштів депутатами обласної та міської рад, гроші потрапляли на рахунки осіб, що підпорядковані Гришину, а не людям, які дійсно їх потребували", – пишуть заявники.

Політсила як докази наводить розслідування громадської організації "Народний захист", згідно з яким 2018 року одному з одержувачів допомоги за програмою облради "Назустріч людям" – громадянину Томіліну – видали допомогу 47 разів – на загальну суму 112,8 тис.₴ Водночас, підкреслюють у заяві "Братства", порядок виплат за цією програмою передбачає отримання допомоги не частіше, ніж один раз на рік.

Сам Томілін спростував отримання цих коштів, наголошено в публікації партії. "Братство" зазначає, що порядок контролю за фактичним отриманням громадянами коштів не врегульовано, а відповідальність за раціональне розпорядження депутатським фондом, який формується коштом комунальних засобів, "лежить виключно на самих депутатах".

"Зазначені факти, розводячи руками, підтверджують у телефонній розмові й секретар Запорізької міської ради Руслан Підорич і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Валентина Малиш, і керівник установи-розпорядника бюджетними коштами КУ "Комп’ютерний інформаційно-обчислювальний центр" Запорізької обласної ради Сергій Коломоєць", – указано в повідомленні політсили.


https://www.facebook.com/bratstvo.info/posts/3641528989213136

"Братство", посилаючись на матеріали програми "Особливий погляд", яка вийшла в ефір "5 каналу" 7 вересня, зауважує, що така "схема" діяла і в міській раді.

"Зокрема, у ході проведення розслідування, журналістами було виявлено, що з їх депутатських фондів було виділено кошти нібито на матеріальну допомогу нужденним. Але чомусь отримувачі такої допомоги, яких було понад 200 осіб, про неї дізналися тільки від журналістів", – резюмують представники полісіли.

Колишня бухгалтерка Фонду підтримки громадян, які потребують невідкладної допомоги, Алла Смола сказала представникам "Братства", що факти розкрадання депутатами Запорізької міської та Запорізької обласної рад "численні, і не обмежуються тільки виявленою активістами "схемою".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/partija-korchinskogo-prosit-nabu-rozsliduvati-dijalnist-deputativ-zaporizkoji-oblasnoji-ta-miskoji-rad-1518962.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]