Голова Мінфіну анонсував наступну індексацію пенсій та назвав терміни

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
Needpix


Індексація пенсій в Україні буде проведена у березні 2021 року. Пенсійний фонд направив 2,1 мільярда гривень фінансування вересневих виплат.

Об этом сообщает Преступная Россия

Мінфін має можливість провести відповідну індексацію. Про це Сергій Марченко, міністр фінансів, повідомив в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

Збільшення виплат можуть переглянути з березня. Відповідне рішення уряду уже є. Чиновник додав, що пенсіонерам 75 років і старше буде здійснюватися доплата 400 гривень на місяць.

Він зазначив, що зі зростанням мінімальних зарплат не виключається зростання тіньових зарплат. Це також може спровокувати зростання офіційного рівня безробіття. Наслідки цього рішення детально аналізуються чиновниками в уряді.

Наразі фахівці оцінюють вплив індексації пенсійних виплат. Раніше стало відомо, що через підвищення мінімальної зарплати у Пенсійному фонді очікують на додаткове отримання близько 1,7 мільярдів гривень.

Нагадаємо, ASPI news повідомляло, що представники Пенсійного фонду України заявили про скасування пільгових пенсій. Також в Україні змінили методику оформлення пенсій.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/golova-minfinu-anonsuvav-nastupnu-indeksaciyu-pensiy-ta-nazvav-termini”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]