Проблема забрудненого повітря в Києві: волонтер і депутат запропонували стратегію

Через спалювання сміття, вихлопів і промислового смогу серед киян спостерігається зростання небезпечних захворювань. Щоб мінімізувати ризики, депутат Київради Людмила Костенко пропонує створити в місті мережу повітроочисних веж Smog Free Tower, а активістка Юлія Сьомік розробила стратегії поводження з відходами.

Об этом сообщает Руспрес


Про це йдеться в матеріалі "Апострофа".


Людмила Костенко в колонці для The Page зазначила, що "основною причиною забруднення в мегаполісах є автомобільна загазованість". А причиною загазованості Києва вона вважає відсутність єдиної транспортної схеми: "Берлін, який не пошкодував грошей для розробки транспортної схеми, в три рази менш забруднений, ніж Київ".Співробітники обсерваторії ім. Б.Срезневського заявили, що у вересні в повітрі Києва концентрація діоксиду азоту перевищилась в три рази. Однією з причин стала пожежа на Дарницькому звалищі. Населенню тоді рекомендували не відкривати вікна і залишатися вдома.


На думку члена ГО "Асоціація підприємств у сфері поводження з небезпечними відходами" Юлії Сьомік, в Україні відсутня стратегія поводження з відходами: "В Україні немає жодного легального переробного заводу. Жоден законопроект в сфері сміття не дійшов до реалізації. Чиновникам вигідно підтримувати спалювання , адже вони заробляють на чорному ринку вторинної сировини". На думку Сьомік, щоб врятувати ситуацію, країні слід затвердити стратегію поводження з побутовими відходами та впровадити стратегію культури поводження зі сміттям.


Депутат Київради Людмила Костенко ініціювала петицію №10238 для встановлення в Києві мережі 7-метрових веж, здатних очищати до 30 тис м3 повітря щогодини кожна.


"Києву необхідний захист від мікрочастинок. У місті має запрацювати система веж для очищування повітря. Завдяки системі веж Шанхай і Пекін мають рівень забруднення нижче, ніж в містах Канади", - уточнила депутат.


Вежі Smog Free Tower ДААЗ Розенгаарда встановлені в Пекіні, Тяньцзіні, Роттердамі, Кракові та Мехіко. Території навколо веж стають відкритими майданчиками для взаємодії — тут відпочиває молодь, призначають неформальні зустрічі.Журналіст видання "Деловая столица" Віталій Дяченко вважає, що "для української столиці потрібна система веж, яка покрила б місто, як вежі стільникового зв’язку". На його думку, "від киян залежить, чи зможе місто скористатися технологією очищення повітря або продовжить задихатися". Як зауважила автор петиції Людмила Костенко: "Це маленький крок для кожного киянина, але величезний стрибок для всього міста!".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2020-10-23/problema-zagryaznennogo-vozduha-v-kieve-volonter-i-deputat-predlozhili-strategiyu/212718”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]