Рекордний час: міністр Федоров похвалився експериментом з відкриттям ФОПа

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
з відкритих джерел


У Києві 27 жовтня відбулась пресконференція голови Мінцифри та очільника Державної податкової служби. Чиновники розповіли, як в умовах пандемії COVID-19 українці відкривали ФОПи, та на скільки зросла кількість платників податків в 2020 році.

Об этом сообщает FIB

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, в Україні станом на жовтень 2020 року більше 50% людей відкрили ФОП онлайн. Як зазначив віце-прем’єр — міністр, у минулому році ця цифра складала 4-6%.

"Якщо подивитися рік тому або два роки тому, то тільки 4-6% людей відкривали онлайн ФОПи. На сьогодні це більше ніж 50%. Ми кожного разу вимірюємо рівень: наскільки людям подобається послуга і наскільки вона зручна. У нас рівень оцінки 92% із 100%. Нам дуже важливо, що думають люди, тому ми раді будь-яким відгукам", – Михайло Федоров, віце-прем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України.

Також Федоров зазначив, що завдяки порталу "Дія" можна відкрити ФОП онлайн всього за 7 хвилин. За його словами, зробити це доволі просто і в Мінцифри провели успішний експеримент, де попросили відкрити ФОП людину, яка ніколи не мала справу з бізнесом і вперше користувалась додатком "Дія".

Михайло Федоров повідомив, що більше ніж за пів року 150 тисяч людей скористалися послугою з відкриття або зміни даних ФОПів. За словами міністра, такі результати вдалося досягти спрощенням процедури і відходом від паперової тяганини.

Водночас голова Державної податкової служби України Олексій Любченко заявив, що кількість платників податків цього року зросла на 60 тисяч.

"Наразі бізнес відчув зменшення конкуренції з боку тіні, звідси і зростання сплати податків. На фоні падіння ВВП маємо третій місяць поспіль обсяги реалізації з податком на додану вартість. Тобто доходи реального сектору бізнесу збільшуються", – Олексій Любченко, голова Державної податкової служби.

Нагадаємо, що Михайло Федоров та Олексій Любченко 27 жовтня анонсували нові цифрові можливості для бізнесу в Україні. Також повідомлялось, чому Україна не отримує відрахуваня єдиного соціального внеску від своїх громадян, які відправляються на заробітки за межі батьківщини.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/publications/stattya/rekordniy-chas-ministr-fedorov-pokhvalivsya-eksperimentom-z-vidkrittyam-fopa”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]