Степанов заявив, що дати початку поставок в Україну вакцини від COVID-19 будуть відомі після 7 грудня

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що після 7 грудня стануть відомі дати перших поставок вакцини від коронавірусу нового типу COVID-19.

Об этом сообщает Компромат СНГХронiки коронавірусу. Останні новини
Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
Надсилаємо щоденно о 08:00


В ефірі телеканалу Україна 24 він підкреслив, що до 7 грудня відбудеться підписання технічної документації.


"У нас є глобальна ініціатива COVAX, по якій ми маємо отримати 8 млн доз вакцин. У нас підписання технічних документів до 7 грудня. Після 7 грудня зможемо відразу сказати, коли будуть перші поставки вакцин", — заявив глава МОЗ.


Раніше міністр також зазначив, що Україна зараз веде переговори з усіма розробниками вакцин від коронавірусу.


Читайте також:
Ієн Керрідж
Вакцина проти COVID-19 з недоліками. Що буде далі?


Нагадаємо, експериментальна вакцина від COVID-19 розробки американського фармгігантів Pfizer та німецької біотехнологічної компанії BioNTech показала 95% ефективність, згідно з остаточними результатами клінічних випробувань.


Також в американської компанії Moderna заявили, що їх вакцина від коронавірусу ефективна майже на 95%. Це підтвердили клінічні випробування вакцини за участю 30 тисяч добровольців.


Британська фармацевтична група AstraZeneca і Оксфордський університет заявили, що їх вакцина проти COVID-19 продемонструвала «середню ефективність 70 відсотків».


За даними ВООЗ, Україна зможе отримати першу партію вакцини від коронавірусу в другому кварталі 2021 року. В рамках Фонду глобального доступу до вакцин COVID-19 (COVAX) можна розраховувати на виділення 8,340 млн доз вакцини до кінця 2021, що становить 20% населення України.


Редактор: Сергій Чудновцев


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/vakcina-vid-koronavirusu-v-ukrajini-stepanov-nazvav-dati-novini-ukrajini-50125907.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]