Китай відправив космічний корабель на Місяць з важливим завданням: фото, відео і всі подробиці

Китай запустив у космос зонд Chang’e-5, який приземлиться на Місяці для збору зразків з місячної поверхні. Ракета з зондом "Довгий марш-5" успішно злетіла з китайського космодрому Веньчан.

Об этом сообщает Устав Груп


Про це йдеться в матеріалі Daily Mail..


Зонд на Місяці буде бурити поверхню і збирати грунт і каміння для транспортування. Потім пристрій відправиться в орбітальний модуль, де зразки помістять в капсулу для перельоту на Землю. Місія розрахована на 23 дні. Мета місії — дізнатися приблизний вік Місяця і нюанси про будову Сонячної системи.Як говориться в матеріалі, це перший випадок за 40 років, коли якась країна планує брати зразки з Місяця.

Зонд Chang’e-5 складається з посадкового модуля, який походить від модуля, службового модуля і поворотної капсули. Спусковий апарат оснащений дрилем і маніпулятором.


NASA згадав про запуск і попросив Китай поділитися отриманими даними.


"Створивши Chang’e 5, Китай зробив спробу приєднатися до США і колишнього Радянського Союзу в отриманні місячних зразків. Ми сподіваємося, що Китай поділиться даними зі світовою спільнотою, щоб поліпшити розуміння про Місяць, як це робили місії "Аполлон" і "Артеміда", - заявили в NASA.


Як повідомляв "Апостроф", раніше вчені виявили молекули води в кратері Клавий на Місяці. Фахівці встановили, що в кубічному метрі місячного грунту міститься вода об’ємом близько 0,3 літра.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/asia/2020-11-24/kitaj-otpravil-kosmicheskij-korabl-na-lunu-s-vazhnoj-zadachej-foto-video-i-vse-podrobnosti/215759”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]