Референдум про статус Донбасу. Майже половина українців виступає проти голосування — опитування

Українці неоднозначні в думці щодо необхідності всеукраїнського референдуму про статус тимчасово окупованих територій Донбасу.

Об этом сообщает Сергей ДоренкоЧитайте також:
Наступний обмін полоненими має відбутися до кінця року — Арестович


Про це свідчать дані соцопитування, яке провів Центр Разумкова.


Так, в середині жовтня 2020 року 42,9% українців підтримали внесення на всеукраїнський референдум питання про статус ОРДЛО. При цьому, 40,7% українців вважають, що цього робити не варто, а близько 16% респондентів вагалися з відповіддю.


Читайте також:
Понад половина громадян країн Євросоюзу підтримують вступ України в ЄС — соцопитування


Більше половини опитаних (51%) підтримали б позицію офіційного визнання окупації цих територій, їх ізоляцію до встановлення офіційного контролю з боку України. Присвоєння ОРДЛО особливого статусу, проведення місцевих виборів на цих територіях, а також амністію для учасників сепаратистських рухів, які не вчинили тяжких злочинів, підтримали б 23,9% українців. При цьому 25,1% не змогли дати відповідь.


Читайте також:
Майже половина українців бачать Україну в ЄС та НАТО — опитування


Згідно з опублікованими даними, 53% респондентів взяли б участь у такому всеукраїнському референдумі. Не мають наміру брати участь в референдумі 29,3% опитаних. 17,7% не змогли дати відповідь.


Соцопитування проводилося з 6 по 22 жовтня 2020 року в усіх регіонах України за винятком окупованого Криму і ОРДЛО. Опитано 2021 респондент у віці від 18 років. Теоретична похибка вибірки — 2,3%.


Редактор: Євгеній Василенко


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/referendum-po-donbasu-ukrajinci-neodnoznachni-v-dumci-50126025.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]

Новости