Через відсутність лічильників жителям Вінниці можуть почати відключати газ

Згідно із чинним законодавством, кілька сотень сімей вінничан можуть залишитися без газопостачання вже з 1 січня. Мова йде про приватні оселі, у яких відсутній лічильник блакитного палива. Відповідну вимогу зазначено у законі «Про комерційний облік газу».

Об этом сообщает Компромат

Наразі близько 7 млн. осіб по всій Україні не мають приладів обліку. Відтепер у випадку його відсутності, якщо громадянин відмовляється від його установки за рахунок оператора ГРМ, фактичний обсяг спожитого природного газу буде визначатися за граничними обсягами споживання природного газу населенням.

На даний момент вінничани можуть лише за власний кошт встановити лічильник, ніхто безкоштовно цього не робить. Для цього необхідно зателефонувати, записати в чергу, відстояти чергу аби подати заявку, замовити проект та оплатити заявку.

Тому варто поквапитися, адже з 1 січня 2021 року відмова споживача від встановлення лічильника газу є підставою для припинення йому розподілу газу.Джерело статті: “https://www.wave.vinnica.ua/misto/cherez-vidsutnist-lichylnykiv-zhytelyam-vinnyczi-mozhut-pochaty-vidklyuchaty-gaz/”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]