Хіти тижня. "До кінця року українським заробітчанам доведеться повернутися додому і шукати роботу в Україні", - експерт

До кінця 2020 року може вийти так, що українських заробітчан потіснять корінні жителі, зокрема Естонії. До кінця травня вони перебувають на заробітках в Європі, але незабаром повернуться в Естонію і тоді для українців там взагалі не буде робочих місць.

Про це розповів політичний експерт Руслан Бізяєв, передають з посиланням на .
«Естонці зараз в Європі на заробітках. Але в подальшому естонці повернуться з Європи, коли їх почнуть звідти відправляти додому через карантин, їх треба буде працевлаштовувати, тому українцям там не буде місця», — сказав аналітик.
Також Бізяев зазначив, що у держав-сусідів України і в європейських державах насправді на даний момент робочих рук не вистачає. І якщо там намагаються замінити їх робочими, які мають громадянство цієї країни, то ефективність їх праці нижче, ніж в українських заробітчан. «І в Польщі не вистачає робочих рук. І в Великобританії. В цілому в ЄС, як я розумію, українські робочі руки цінуються. Ви не читали газету «Індепендент»? Там пишуть, що громадяни цих країн, залучені до польових робіт, тільки на 45% виконують норму, яку виконували заробітчани на збиранні жита», — розповів експерт.

Об этом сообщает Преступная Россия


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-do-kintsia-roku-ukrainskym-zarobitchanam-dovedetsia-povernutysia-dodomu-i-shukaty-robotu-v-ukraini--ekspert-350022.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]