Україна завоювала "золото" на Кубку світу з біатлону

Українська біатлоністка Юлія Джима виграла індивідуальні перегони на першому етапі нового сезону Кубка світу, який проходить у словенській Поклюці. Наша співвітчизниця на 15-кілометровій дистанції виявилася швидшою за суперниць на 6 секунд.

Джима продемонструвала ідеальну стрілянину на всіх чотирьох вогневих рубежах, що і стало запорукою успіху нашої співвітчизниці. Юлія пробігла дистанцію за 43 хвилини, випередивши Моніку Хойніш із Польщі та Маркету Довидову з Чехії.

Новини
‘’Це прорив!’’ Форма збірної України з біатлону викликала фурор у мережі

Юлія Джима

Юлія Джима

Федерація біатлону України

Україна завоювала "золото" на Кубку світу з біатлону

При цьому відразу четверо українок опинилися серед двадцяти найсильніших, що стало одним із кращих результатів в історії нашої команди. Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина та Юлія Журавок відстали від переможниці більш ніж на хвилину.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Росії продемонструвала ганебний результат в індивідуальних перегонах на Кубку світу з біатлону.

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/biathlon/ukraina-zavoyuvala-zoloto-na-kubku-svitu-z-biatlonu.htm”