Євробачення-2019: з’явилося відео першої репетиції конкурсу


В Тель-Авіві (Ізраїль), де цьогоріч 14, 16 та 18 травня пройде пісенний конкурс Євробачення-2019, провели перші репетиції конкурсу.Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили на офіційному сайті конкурсу.


Під час репетиції на сцені Expo Tel Aviv 4 травня свої конкурсні номери представили представники Кіпру, Чорногорії, Чехії, Угорщини, Фінляндії, Польщі, Бельгії, Грузії, Сербії, Словенії та Білорусі.


Після репетиції учасники конкурсу зустрілися зі своїми прихильниками та пресою.Нагадаймо, на Євробаченні-2019 Ізраїлі виступить Вєрка Сердючка в якості запрошеного гостя. В 2017 році Андрій Данилко, що виступає під сценічним псевдонімом Вєрки Сердючки, з піснею «Dancing Lasha Tumbai» посів друге місце.


Як відомо, інших українських виконавців на “Євробаченні-2019” в Ізраїлі не буде. Переможниця Нацвідбору Maruv відмовилася від участі в конкурсі, назвавши неприйнятними умови договору, одним з пунктів якого було – не виступати кілька місяців у Росії.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/05/05/yevrobachennya-2019-z-yavilosya-video-pershoyi-repetitsiyi-konkursu/”