Tesla запатентувала батарею для електромобілів нового покоління

Американська компанія Tesla разом зі своїм партнером по розробці батарей для електрокарів Джеффом Дан подала патентну заявку на винахід, нового акумулятора з більш тривалим терміном служби, що володіє кращою продуктивністю і більш низькою вартістю, повідомляє Electrek.


Минулого тижня Джефф Дан і його команда дослідників з Університету Далхаузі в Канаді представили результати тесту нової батареї, якої для електромобіля вистачить на 1,6 млн км. Це літієвоіонний акумулятор з монокристалічним катодом і вдосконаленим електролітом.


Серед особливостей нового винаходу — дві присадки для електроліту, які підвищують продуктивність і термін служби батареї, а також здешевлюють виробництво порівняно з технологіями, в яких застосовують більше двох присадок. Винахідники пояснюють, що в такий спосіб зможуть продовжити життя батареї і знизити вартість її виробництва шляхом додавання в електроліт двох добавок — виниленкарбоната в поєднанні з 1,2,6-оксодитианом-2,2,6,6-Тетраоксид.


Також в патенті описано катоди і аноди, оптимально відповідні для описаного електроліту. За рахунок цього і досягається більш ефективна робота акумулятора.


У поданому патенті Tesla вказує в графі винахідників саме Джеффа Дана і його команду.


Зазначимо, на початку місяця Ілон Маск вперше офіційно заявив, що Tesla збирається запустити власне виробництво акумуляторних елементів. Зараз компанія закуповує їх у Panasonic. Взявши виробництво акумуляторів в свої руки, компанія зможе наростити обсяги їх випуску та уникнути можливих перебоїв з поставками.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/tesla-zapatentuvala-batareyu-dlya-elektromobiliv-novogo-pokolinnya-323805_.html”