Під виглядом препаратів для схуднення у столиці продавали наркотики

У столиці після підготовленої та блискуче проведеної операції затримали шахраїв, які продавали наркотичні речовини під виглядом засобу для схуднення, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу поліції Києва.Тисячі жінок і чоловіків були обмануті та піддали своє здоров’я небезпеці, купуючи китайські капсули та буцімто лікувальні чаї. Зараз всю партію вилучили, а винуваті будуть покарані за Кримінальним кодексом України.


З повідомлення прес-служби поліції Києва стало відомо, що правоохоронні органи затримали шість зловмисників, які продавали психотропну речовину «сібутрамін» під виглядом засобу для схуднення.


Шахраї створили більше десятка веб-сайтів, на яких рекламували свій продукт. В оголошеннях обіцяли, що вживання цих таблеток зменшує відчуття голоду та, як наслідок, буде зменшуватися вага. Препарати відправлялися покупцям поштою.


Під час проведення обшуків правоохоронці вилучили близько одного мільйона упаковок таблеток на понад 30 мільйонів гривень. Відомо, що «пігулки для схуднення» їхали з Китаю через Казахстан. Організаторами були дві жінки з Київської області, але у них було ще четверо співучасників.


Всі препарати відправили на експертизу, де підтвердилася наявність сібутраміна забороненого психотропної речовини, яка викликає розвиток анорексії і серцево-судинних хвороб.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/pid-vyglyadom-preparativ-dlya-shudnennya-u-stolyczi-prodavaly-narkotyky.html”