Погрожують судом: на Євробаченні-2019 розгорівся гучний скандал


Російський продюсер Віктор Дробиш має намір подати в суд на Європейський мовний союз (EBU) через скандал на Євробаченні-2019.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РИА Новости.


Зазначимо, Білорусь вирішили відсторонити від голосування на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2019”. Скандал розгорівся через витік інформації про голосування національного журі, результати якого повинні бути засекречені до фіналу.


«Вони завдали величезної шкоди, відносинам Росії з Білоруссю, просто людям і, зокрема, мені як фізичній особі, яка сьогодні раптом стала ворогом російського народу», – обурюється Дробиш, який привіз на Євробачення білоруську співачку Зену.


За словами Дробиша, в останній момент організатори шоу віддали представникам Білорусі конверт і змусили оголосити результати, які нібито самі придумали.


«Це не має нічого спільного з рішенням журі і народу», – заявив він.


Нагадаймо, переможцем конкурсу Євробачення-2019, який проходив у Тель-Авіві, став співак з Нідерландів Дункан Лоуренс з піснею Arcade.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/05/20/pogrozhuyut-sudom-na-yevrobachenni-2019-rozgorivsya-guchnyj-skandal/”

Аналитика