Apple оголосила дату релізу платформи iOS 13

Чекати залишилося трохи більше ніж тиждень – 19 вересня.

Компанія Apple оголосила дату випуску стабільної версії операційної системи iOS 13. Вона стане доступна з 19 вересня в вигляді безкоштовного оновлення програмного забезпечення.

iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max відразу отримають нову ОС «з коробки». Для поновлення підтримуються iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE і iPod touch (7-го покоління).

При цьому деякі додаткові програмні функції стануть доступні 30 вересня з виходом iOS 13.1.9. Тут мова йде, наприклад, про підключення двох пар AirPods до одного iPhone і одночасного прослуховування.

iOS 13 працює швидше, ніж iOS 12. Наприклад, розблокування iPhone за допомогою Face ID стало на 30% швидше, додатки відкриваються до двох разів швидше, а розмір файлів завантаження став меншим.

В iOS 13 безліч нововведень: новий темний режим, функція «Вхід з Apple» для більш захищеної аутентифікації в додатках і на сайтах, а також нова функціональність в Картах.

Інструменти редагування фотографій в додатках «Камера» та «Фото» стануть могутнішими і зручнішими. Крім того, тепер з їх допомогою можна редагувати відео. У додатку «Камера» можна налаштовувати портретне освітлення, регулюючи положення та інтенсивність джерела світла для об’єкта в кадрі, а новий ефект «Світла тональність — ч/б» дозволяє робити стильні чорно-білі фотографії в режимі «Портрет».Джерело статті: “http://vsviti.com.ua/news/103548”