NASA підтримали дитячий благодійний проєкт в Україні

Завдяки цьому 100 тисяч малюнків з мріями українських дітей полетіли у космос.

Об этом сообщает http://kharid-posti.com

Днями американське національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) надіслало в Україну офіційний лист підтримки унікальної космічної місії "Промінь мрій". Її реалізує український благодійний проєкт 1+1 media "Здійсни мрію" та Державне космічне агентство України.

Читайте також: Унікальні кадри – NASA зафіксували зіткнення двох масивних галактик

"NASA розділяє мету надихати молодь та дітей до креативності, вивчення космосу та науки. Саме завдяки таким проєктам майбутні покоління робитимуть нові відкриття, науково-технічні дослідження для кращого розуміння Всесвіту. Ми підтримуємо ініціативу "Промінь мрій" Державного космічного агентства та висловлюємо свої найкращі побажання щодо її успіху", — йдеться у повідомленні NASA.

Так, наприкінці вересня 100 тисяч дитячих малюнків мрій, які збирав благодійний прєект "Здійсни мрію" протягом півтора року по всій Україні, були відправлені в космос. У історії планети це дев’яте послання позаземним цивілізаціям і перше — з такою потужністю. Навіть зараз вони продовжують летіти зі швидкістю 300 тисяч км/с до планетної системи TRAPPIST-1, де, як вважають вчені, можуть перебувати позаземні цивілізації. Щоб досягти точки призначення, "Промінь мрій" буде рухатиметься вперед протягом 41 світлового року і подолає 400 трильйонів кілометрів. Подія відбулася в Центрі космічних досліджень та зв’язку Львівської області.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Ліза ЛАШКУЛДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1573332530-nasa-pidtrimali-dityachiy-blagodiyniy-proekt-v-ukrayini.html”