Погода на Київщині та у столиці 12-го листопада

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

На Київщині та в столиці 12 листопада погодні умови будуть формуватися під впливом циклону, який знаходиться на півночі Європи. Температура повітря за вікном становитиме +3⁰…+5⁰ вночі, а вдень +10⁰…+12⁰. Вітер південно-східний з максимальними поривами до 4 метрів за секунду. Вранці очікується слабкий туман. Протягом дня без опадів

Об этом сообщает http://7club7.com


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".


На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) цілий день пануватиме мінливо-хмарна погода. Температурні показники приземного шару атмосфери будуть +2⁰…+3⁰ вночі та +10⁰…+13⁰ вдень. Швидкість вітру 2-3 метри за секунду.


На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) опади не прогнозуються, проте вранці буде туман. Температура повітря очікується в межах +4⁰…+6⁰ вночі та +10⁰…+12⁰ вдень.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) вітер матиме південно-східний напрямок та швидкість до 4 метрів за секунду. Температура повітря досягне показників +2⁰…+4⁰ вночі та +10⁰…+12⁰ вдень. Без опадів.


На заході області (Фастівський та Макарівський райони) температурні показники газової оболонки атмосфери прогнозуються в межах +10⁰…+12⁰ вдень та +2⁰…+4⁰ вночі. Швидкість вітру 3-4 метри за секунду.


На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) у вівторок температура повітря буде +4⁰…+6⁰ вночі, а вдень +10⁰…+12⁰. Пориви вітру до 3 метрів за секунду. Вранці туман. Без суттєвих опадів.


У Києві протягом дня стоятиме мінливо-хмарна погода. Стовпчики термометрів будуть показувати +10⁰…+12⁰ вдень та +4⁰…+5⁰ вночі. Опади не прогнозуються.
Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/11/11/pogoda-na-kiyivshini-ta-u-stolici-12-go-listopada/”