Virgin Galactic зібрала вже понад 600 клієнтів для космічних турпольотів

Компанія Virgin Galactic планує в 2020 році відправити перших космічних туристів в суборбітальний політ, передає 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает http://marketingmix.com.uaКерівник відділу комунікацій Virgin Galactic Алеанна Крейн, сказала: “Уже більше 600 клієнтів з 60 країн, які подали заявку на політ. Одна з цих країн – ОАЕ, а частина (туристів) з Дубая”, – йдеться в повідомленні.


Для запуску рейсів був побудований космодром в Нью-Мексико. В цьому році проводилися переговори про організацію космодрому в аеропорту Аль-Айн. Мухаммед Аль Ахбабі, директор космічного агентства ОАЕ пояснив, що Virgin Galactic вибрала аеропорт Аль-Айна через невелику його завантаженість.


Міжнародний аеропорт Аль-Айна – міжнародний пасажирський аеропорт, який розташований на околиці міста Аль-Айн (ОАЕ). Один з двох міжнародних аеропортів в еміраті Абу-Дабі.


Космічний корабель Virgin Galactic SpaceShipTwo VSS Unity вже зробив два успішні випробувальні польоти – один у грудні 2018 року, а інший в лютому цього року.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/virgin-galactic-zibrala-vzhe-ponad-600-kliyentiv-dlya-kosmichnyh-turpolotiv.html”