“Слуга народа” вже визначилась зі спікером Ради та очільником ГПУ: ЗМІ назвали прізвища

У президентській партії “Слуга народу” вже визначилися з кандидатами на спікера Верховної Ради і генерального прокурора.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання “Новое время“.


Так, видання зазначає, що главою парламенту найімовірніше стане лідер “Слуги народу” Дмитро Разумков. За даними видання, його кандидатура на сьогоднішній день є єдиною в списку на пост спікера.


У той же час відзначається, що в партії також узгодили нового генерального прокурора. Ним повинен стати Руслан Рябошапка.


“Ще одне важливе кадрове призначення, яке належить зробити парламенту – це проголосувати за нового генерального прокурора. Ним може стати Руслан Рябошапка, заступник голови ОПУ”, – пишуть журналісти.


Нагадаймо, згідно з результатами обробки 80% електронних протоколів за даними ЦВК до парламенту 9-го скликання проходять партії “Слуга народу” (42,81% голосів виборців), “Опозиційна платформа – За життя” (ОТЗЖ) – 12,98%, “євросолідарності” – 8,34%, ВО “Батьківщина” – 8,09%, “Голос” – 6,09%.


Додамо, що за даними попереднього підрахунку голосів на дочасних парламентських виборах вперше в історії незалежної України партія-переможець виборів «Слуга народу» має шанси сформувати у новій Верховній Раді однопартійну більшість, не залучаючи депутатів-самовисуванців.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/07/22/sluga-naroda-vzhe-viznachilas-zi-spikerom-radi-ta-ochilnikom-gpu-zmi-nazvali-prizvishha/”