Брати Добкіни не проходять у Верховну Раду IX скликання

Михайло та Дмитро Добкіни не проходить у Раду

Нардепи від Опозиційного блоку Дмитро і Михайло Добкіни на дострокових парламентських виборах не проходять у Верховну Раду IX скликання.

Михайло Добкін балотується за списком Опозиційного блоку під №15. Партія, згідно з даними опрацювання Центрвиборчкомом 84,23% електронних протоколів, набирає 3,13% голосів виборців і не потрапляє до парламенту.

Дмитро Добкін балотується від Опозиційного блоку на 178-му окрузі (Харківська область). За даними опрацювання 100% електронних протоколів, він посів третє місце (16,2%). Найбільшу кількість голосів у цьому окрузі здобув кандидат від пропрезидентської партії "Слуга народу", голова Балаклійської райради Олександр Литвинов.

Михайла Добкіна було обрано в Раду VII скликання за списком Опозиційного блоку (№3), а Дмитра – на 178-му окрузі від цієї партії.

21 липня українці голосували на позачергових виборах у Верховну Раду. Явка по Україні становила 49,84%.

Вибори відбулися за чинним виборчим законодавством, яке передбачає змішану систему (половину депутатів обирають за пропорційною системою, другу половину – за мажоритарною), закриті партійні списки і п’ятивідсотковий прохідний бар’єр. У парламент пройдуть 225 депутатів за списками і 199 – на мажоритарних округах (26 округів розташовані на окупованій Росією території, там вибори не відбувалися).


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-brati-dobkini-ne-prohodjat-u-verhovnu-radu-ix-sklikannja-1136296.html”

Теги