SpaceX запустила ракету Falcon 9 із 60 супутниками для глобального інтернету

Ракету запустили з мису Канаверал

11 листопада американська компанія SpaceX запустила з космодрому на мисі Канаверал (штат Флорида, США) ракету Falcon 9 із 60 міні-супутниками для інтернет-проєкту Starlink. Про це поінформував сайт компанії.

Об этом сообщает http://pilotekh.com

Запуск показало у прямому ефірі NASA.

Після запуску перший ступінь ракети відокремився й успішно здійснив приземлення на платформу в Атлантичному океані.


Falcon 9 first stage has landed on the Of Course I Still Love You droneship – launch the fourth and landing of this booster pic.twitter.com/qQvH7pwMDO

— SpaceX (@SpaceX) November 11, 2019

Це було четверте використання першого ступеня, до цього він повертався в липні та жовтні 2018 року, а також у лютому 2019-го. Загалом ступінь розрахований на 10-разове застосування.

Кораблі Ms. Tree і Мѕ. Chief мали спробувати зловити в надводні ятері обидві стулки обтічника Falcon 9, але від цього відмовилися через сильні хвилювання на морі. Обтічники збираються спробувати підняти з води.

24 травня SpaceX успішно запустила ракету-носій Falcon 9 із 60 інтернет-супутниками проєкту Starlink.

Starlink – проєкт системи навколоземних супутників SpaceX для дешевого та швидкісного інтернету. Загалом планують запустити приблизно 12 тис. супутників такого типу, які створено для повномасштабної мережі, покликаної забезпечити жителів Землі широкосмуговим доступом в інтернет у будь-якому місці земної кулі.

Передбачено, що всіх їх буде виведено на орбіту після 2020 року. Загальну суму інвестицій у проєкт оцінюють у $10 млрд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/science/-spacex-zapustila-raketu-falcon-9-z-60-suputnikami-dlja-globalnogo-internetu-1418480.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]