У Луцьку прихильниця Порошенка через плакат напала на чоловіка, який втратив під Іловайськом родичаУ Луцьку, у четвер, 14 березня, прихильниця Порошенка напала на чоловіка, котрий вимагав розслідувати Іловайську трагедію: вона кинулась на нього та порвала плакат. При цьому поліція хотіла арештувати саме потерпілого.


Про це місцеві ЗМІ.


Зазначається, що чоловік втратив у Іловайській трагедії племінника. Він разом з іншими активістами вимагали припинити розкрадання армії та розслідувати військові злочини. Зненацька на протестувальників напали агресивні пенсіонерки. Одна із них вирвала у потерпілого плакат та порвала його.


При цьому поліція хотіла арештували саме потерпілого, а не агресивну прихильницю Порошенка. Проте під вигуки “ганьба”, правоохоронці все ж передумали затримувати потерпілого.Нагадаймо, на Волині військові назвали “політтехнологічним лайном” вплутування їх у провокації.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/u-luts-ku-prykhyl-nytsia-poroshenka-cherez-plakat-napala-na-cholovika-iakyy-vtratyv-pid-ilovays-kom-rodycha/”