Новий планшет Surface на Windows 10 буде оснащений двома екранами


Видання The Verge оприлюднило інформацію про те, що вже зовсім незабаром у Нью-Йорку корпорація проведе спеціальну презентацію, на якій вона представить планшет Surface на базі Windows 10, а оснащений він виявиться відразу двома екранами. Слідом за цим сама компанія Microsoft оприлюднена в своєму акаунті Twitter постер з інформацією про те, що вона збирається 2 жовтня 2019 року провести спеціальний захід в США, на якому буде представлений новий електронний пристрій.

Йдеться про планшет під назвою Centaurus. Це його кодове найменування, тоді як для покупців новинка, швидше за все, буде називатися якось інакше. Новинка зможе похвалитися відразу двома екранами, але як саме це виявиться реалізовано – невідомо. Є думка, що в планшеті відмовляться від звичної клавіатури, замінивши її на дисплей. В такому випадку, коли необхідна клавіатура, вона виявиться сенсорною.

В інший час, коли в клавіатурі немає необхідності, дисплей можна буде використовувати для відображення різної інформації. Таким чином, мова йде про абсолютно новий клас пристроїв, і якщо це насправді буде саме планшет, він виявиться революційним, адже зараз на ринку немає жодного повноцінного планшетного комп’ютера, здатного похвалитися відразу двома екранами. Новинка стане частиною лінійки Surface, тому її, поза будь-якими сумнівами, чекає успіх, тим більше що працювати вона буде на базі операційної системи Windows 10, і не урізаної, а повноцінної, тому можна розраховувати на підтримку додатків Win32.

Очікується, що на майбутній презентації в Нью-Йорку, що в США, також покажуть інші нові електронні пристрої Microsoft, в тому числі Surface Laptor з інтерфейсом Thunderbolt 3, а також перероблений планшетний комп’ютер Surface Pro. Всі ці новинки будуть працювати на базі Windows 10, що гарантовано сильно порадує всіх фанатів десятої «вінди». Якщо компанії вдасться випустити по-справжньому крутий в усіх відношеннях планшет з двома екранами, вона може повністю зайняти цю нішу, адже жоден інший виробник поки що навіть не готується до анонсу чогось подібного, принаймні ніяких даних від інсайдерів на цей рахунок не надходило.


Джерело статті: “https://itechua.com/gadgets/73234”