Авакову призначили нових заступників - серед них Антон Геращенко

Авакову призначили нових заступників — серед них Антон Геращенко

25 вересня Кабмін призначив очільнику МВС Арсен Аваков низку нових заступників. Першим заступником очільника відомства став Сергій Яровий. Просто заступниками стали Сергій Гончаров, Тетяна Ковальчук, Антон Геращенко, Катерина Павлюченко, Олександр Гогілашвілі.

Об этом сообщает http://zarabotok-v-internet.com

Про це повідомили в пресслужбі МВС.

Сергій Яровий забезпечуватиме формування та реалізацію Міністерством державної політики у сфері публічної безпеки і порядку, зокрема координацію діяльності правоохоронних органів та військового формування в цьому напрямку, їхню високу бойову та мобілізаційну готовність, захист об’єктів і територій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, участь у складі національного контингенту та національного персоналу в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

Тетяна Ковальчук забезпечуватиме формування державної політики щодо міжнародного співробітництва з органами Європейського Союзу та НАТО, іншими міжнародними (міждержавними) організаціями, міжнародне партнерство з іноземними правоохоронними органами, взаємодію з неурядовими організаціями.

Сергій Гончаров буде координувати питання щодо забезпечення належного функціонування Єдиної інформаційної системи МВС, побудови і запровадження Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту, забезпечення поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу, діяльності з питань цифрової трансформації та розвитку, удосконалення процедур і підходів у наданні адміністративних та інших послуг

Катерина Павліченко координуватиме питання щодо моніторингу за дотриманням прав і свобод людини і громадянина в діяльності органів системи Міністерства, дотримання рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, протидії насильству в сім’ї, взаємодії з органами державної влади, міжнародними та національними неурядовими організаціями в цих напрямках.

Антон Геращенко буде займатися координацією законодавчого забезпечення діяльності Міністерства, взаємодії з Верховною Радою України та парламентськими комітетами, Громадською радою при МВС, комунікаційного діалогу з громадськістю і засобами масової інформації, відкритості в роботі Міністерства та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.

Олександр Гогілашвілі координуватиме питання щодо формування та реалізації в межах компетенції МВС державної політики з офіційного обігу наркотиків, правоохоронних заходів протидії наркоманії та наркозлочинності, реабілітації наркозалежних, соціального партнерства та взаємодії Міністерства з різними релігійними і конфесійними групами в Україні, комунікації з міжнародними організаціями по боротьбі з наркоманією та реабілітацією наркозалежних.

Також під час засідання очільником Національної поліції України призначено генерала Ігора Клименка.

На початку вересня на сайті НАЗК зявилася декларація нардепа парламенту восьмого скликання Антона Геращенка. У документі було вказано, що він є кандидатам на посаду заступника міністра внутрішніх справ. Раніше Антон Геращенко був нардепом від "Народного фронту" у Раді восьмого скликання та радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Відео На Банковій мітингарі виступають проти перепризначення Авакова

В ці хвилини триває мітинг активістів, які виступають проти перепризначення на посаду міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Цій події передувала потужна кампанія в соціальних мережах із закликом вимагати від Володимира Зеленського відмовитися від планів залишити чинного міністра на посаді.

На Банковій мітингарі виступають проти перепризначення Авакова
ТСН. 19:30
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/anton-geraschenko-stav-zastupnikom-avakova-1416693.html”