Звинувачена у привласненні коштів з міського бюджету фірма збудує новий пішохідний міст у Львові

Звинувачена у привласненні коштів з міського бюджету фірма збудує новий пішохідний міст у Львові

Між вулицями Головатого та Сулими у Львові збудують пішохідний міст за 8,5 млн₴ ЛКП «Львівавтодор» уже підписало угоду з підрядником, який має проводити роботи. Новий міст будуватиме фірма, яка три роки тому зробила неякісну реконструкцію моста на вул. Городоцькій.

Об этом сообщает http://boileroom.top со ссылкой на портал Грамотей

Новий міст збудують над залізничною колією і він фактично з’єднає Залізничний та Франківський райони. Міст дозволить місцевим мешканцям безпечно добиратись до сусідніх вулиць, не перебігаючи колію.

Орієнтовне місце розташування нового моста

18 жовтня ЛКП «Львівавтодор» підписало угоду з підрядником ТзОВ «Західтрансбуд», вартістю 8,5 млн₴ Ця фірма перемогла у тендері на виконання робіт, запропонувавши найнижчу ціну. Роботи з будівництва моста підрядник має завершити має до червня 2020 року. Новий міст має бути освітленим та бути доступним для людей з інвалідністю.

За даними бізнес-платформи YouControl, ТзОВ «Західтрансбуд» належить колишньому начальнику Служби автомобільних доріг у Львівській області Степану Маїку та львів’янину Зіновію Дацу. Саме ця компанія у 2016 році проводила ремонт моста на вул. Городоцькій, 166, який згодом визнали неякісним. Цього року прокуратура заявляла про 144 тис. грн збитків міському бюджету Львова через дії недобросовісного підрядника, який проводив реконструкцію моста на вул. Городоцькій.


Джерело статті: “https://zaxid.net/zvinuvachena_u_privlasnenni_koshtiv_z_miskogo_byudzhetu_firma_zbuduye_noviy_pishohidniy_mist_u_lvovi_n1491365”