Міська рада не ліквідує парковку біля готелю «Львів»

Львівська міськрада не підтримала петицію, у якій мешканці просили прибрати незручну парковку автомобілів біля готелю «Львів». «За» під час сесії 31 жовтня проголосували лише 17 депутатів, передає Львівський портал.

Об этом сообщает http://cardex.city  • 2019.08.470х200

Автор петиції Остап Кравчук зауважував, що територія біля готелю «Львів» є дуже завантажена через зупинку громадського транспорту та велику кількість пішоходів. А парковка готелю звужує пішохідну зону та додає ще більших незручностей. Тому він та ще пів тисячі людей просили міську раду ліквідувати її.

Під час виступу у сесійній залі очільник міського управління транспорту Орест Олеськів схвально висловився щодо такої ідеї, додавши, що готель «Львів» і так має велику парковку у внутрішньому дворі з боку вул. Куліша.

«У 2013 році було розірвано угоду з готелем «Львів» щодо цієї парковки (з боку просп. Чорновола, – ред.). Але зараз це питання перебуває на розгляді у суді, тому рішення щодо ділянки ще немає», – додав Орест Олеськів.

Депутати жваво обговорювали ідею ліквідації парковки перед входом у готель «Львів», але оскільки судового рішення щодо землі досі немає, вони вирішили не підтримувати петицію.

Нагадаємо, нещодавно нещодавно львів’яни створили ще одну петицію щодо незручної парковки у центрі міста. У ній вони просили мерію ліквідувати паркінг біля «Гранд Готелю», що на просп. Свободи, проте депутати петицію також не підтримали.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/11/01/miska-rada-ne-likviduye-parkovku-bilya-gotelyu-lviv”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]