Чому Саудівська Аравія - в аграрних лідерах світу. Вид із космосу (ФОТО, ІНФОГРАФІКА)

Свого часу ми робили інфографіку про кількість аграрної землі у світі та здивувалися, що в пустельній Саудівській Аравії такої землі більше, ніж в Україні. Тепер Європейська програма спостережень за Землею пояснила там, як:

Об этом сообщает http://vestnik-jurnal.com


клікніть для збільшенняЦе не картина Кандинського, а кругові ферми Саудівської Аравії, — пише на своєму твітері Європейська програма спостережень за Землею. Фото знято з супутника Sentinel.


Ось як це виглядає в інші сезони, з іншими культурами:
Ось так це виглядає зблизька:
А так — зовсім зблизька:
А тепер — інфографіка, яка свідчить про результати такої працьовитості: в пустелі можна виплекати "едемський сад", у переносному сенсі.


Де у світі найбільше сільськогосподарської землі? Україна не в топ-10 (ІНФОГРАФІКА)

Саудівська Аравія велика, завдяки іригації здатна створити собі велику кількість землі. Україна менша, але в кращій кліматичній ситуації, тому якщо говорити про відсотки, а не абсолютні числа — ми опинимося в лідерах. Але все ж Саудівська Аравія й тут вище:


Де у світі найбільший відсоток сільськогосподарської землі? Україна на рівні Британії та у світових лідерах (ІНФОГРАФІКА)

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюдиДжерело статті: “http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/97876/Chomu_Saudivska_Aravija__v_agrarnyh_liderah?a_offset=”