Хоботарки та всі, всі, всі


Найбільше хоботарок мешкає під Вільшаною. Полюбляють пригоди та подорожі. Улюблена страва – какао та молоко.

Тепер ви знаєте, хто такі хоботарки. Більше про них можна дізнатися від талановитої художниці

Перша (і,= сподіваймося,= не= остання)= книжка= про= хоботарок
Перша (і, сподіваймося, не остання) книжка про хоботарок
Лесі Кари-Коці, яка відтепер є й авторкою власноруч проілюстрованої дитячої книжечки „Пригоди хоботарок. Порятунок весняного сонечка”, презентація якої відбулася 5 серпня у книгарні Є!

За словами Лесі, її племінниця зауважила, що в книжці немає позитивних чи негативних персонажів, так само, як немає головного героя. Все дуже просто – хоботарки, як і ми, не можуть бути цілковито позитивними чи, навпаки, негативними, а головного героя немає, адже книжка не про одну хоботарку, а про їх громаду. Майже три роки Леся писала та малювала ілюстрації, яких більше сотні, майже на кожній сторіночці надрукованої видавництвом „Вища школа” книжки – гарненька хоботарка. Цей виплеканий результат старанної праці варто

Художниця та= авторка,= леся= кара-коця
Художниця та авторка, Леся Кара-Коця
придбати хоча б за останню фразу книжки, де йдеться, що треба бути завжди відкритим, щоб помітити диво, або створити його власноруч.

Окрім знайомства з хоботарками під час події можна було дізнатися, хто такі гавкохмар, розлітайлик, русарик, морзейко, тимпаляшка та багато інших створінь, намальованих дітлахами для конкурсу на кращий новий казковий персонаж, оголошений Лесею. Були названі імені трьох призерів у кожній віковій категорії, яких було три – до 7 років, від 8 до 12 та від 13 до 16 років. З учасників, що вибороли перше місце у своїй категорії присутньою була лише Катруся Гресько, яка стала наймолодшою переможницею (у категорії до 7 років), яка просто

Катруся гресько,= 1-ше= місце= в= категорії= до= 7= років
Катруся Гресько, 1-ше місце в категорії до 7 років
засліплювала всіх своєю щирою посмішкою. Можливо, саме ця дівчинка-сонечко стане колись найвідомішим дитячим ілюстратором чи письменником. Хто знає?

Читайте дітям добрі казки, і світ стане кращим.