Віктор Бронюк: «Я не хочу бути Надлюдиною»


Інтерв’ю почалось настільки невимушено, що це скоріш за все було схоже на дружню розмову. Ми потисли один одному руки й Віктор запитав, сміючись: «Ну що? Зіграємо в шахи?». Я визнала, що не вмію грати в шахи. Пан Віктор сказав теж саме й додав:

– Шахи – це єдина гра в яку я не вмію грати. Граю в карти, теніс, футбол… Особливо обожнюю футбол. Як тільки маю вільну хвилинку, одразу біжу за м’ячем!

Від ігор якось плавно перейшли до музики. Фронт-мен підкреслив, що всі концерти проходять дуже позитивно. Гастролі не втомлюють. Але трохи стомлюють дороги. Адже після зими багато з них розмиті й важко їхати до пункту призначення, до іншого міста.

– Нам не важко їздити з туром. Ми даємо концерти, аби відірвати людей від проблем, – розповідає Вітя.

Потім почали говорити про філософію Ніцше. Пан Бронюк настільки освідчений, що ми доволі довго говорили про теорії Ніцше. Вокаліст заявив:

– Я не хочу бути Надлюдиною. Хочу робити те, що роблю. Кожного ранку згадувати слова Кенеді «А що ти зробив для держави?», вдосконалюватись все більше і більше. Пам’ятаю, одного разу в університеті ми мали дуже цікаві дебати. Професор запитав: «Що треба змінити в країні, аби життя стало кращим?». Багато студентів казали, що треба змінити парламент. Інші наводили свої аргументи. Опісля суперечок, професор сказав, що треба виконувати свою роботу краще, ніж ми робимо це зараз. І я з ним стовідсотково згоден. Студенти мають ходити на пари, вчителі вчити дітей і так далі. Недаремно кажуть: «Хочеш змінити світ, почни з себе». В цих словах дуже багато змісту. Наприклад, наш гурт почав з себе. Ми не виступаємо під фонограму й намагаємось робити свою роботу ще краще!

А Ви присвячуєте комусь свої пісні?

– Загалом ні. Але от нещодавно з’явилась пісня, яка присвячується моїй мамі. Трек не увійшов до альбому.

До Вас підходять на вулиці з проханням десь розписатись, чи сфотографуватись? І як Ви на це реагуєте?

– Я не обмежую спілкування з людьми. Можу вийти з машини, купити чебурек, попити на вулиці кави… Запросто дати автограф, сфотографуватись. Деякі люди, щоправда, просять заспівати, але цього не роблю. (сміється)

Ви закінчили педагогічний університет. Чи могли б Ви зараз викладати в школі?

– Так. Чому б і ні? Я можу робити абсолютно все! Наприклад, вести фермерську роботу, працювати кухарем… Доречи, дуже люблю куховарити. Нещодавно навчився готувати Суши. А «коронною стравою» всі вважають борщ! Мій секрет приготування борщу – це готувати його з позитивом. Відкинути всі погані емоції, відчуття й готувати! Тоді точно буде смачно!