З нового року деяким тернополянам почнуть виплачувати новий вид соцдопомоги

З нового року деяким тернополянам почнуть виплачувати новий вид соцдопомоги
Для осіб, котрі доглядають за дітьми з тяжкими захворюваннями, але ще не мають групу інвалідності, з 1 січня 2019 року виплачуватиметься соціальна допомога.
Відповідний закон було ухвалено за ініціативою низки народних депутатів, і Міністерство соціальної політики його повністю реалізовує. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє Укрінформ.

"З 1 січня 2019 року запроваджується новий вид соціальної допомоги для осіб, які доглядають за дітьми, хворими на тяжкі захворювання, але яким ще не встановлена інвалідність", — сказав Рева.

"Урядом на минулому засіданні затверджено порядок надання такої допомоги. Це ще один важливий крок за підтримки державою сімей, які цього найбільше потребують", — наголосив міністр соціальної політики.

Водночас він зауважив, що "у наступному році прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, підвищується на 9,4%, і становитиме з грудня наступного року 1638 грн на місяць".

Відповідно, зазначив Рева, зростатимуть розміри державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.Джерело статті: “http://ternopoliany.te.ua/zhittya/31605-z-novoho-roku-deiakym-ternopolianam-pochnut-vyplachuvaty-novyi-vyd-sotsdopomohy”