У Москві відреагували на заклики у Європарламенті про посилення санкцій проти РФ

Заклик голови провідної фракції Європарламенту — Європейської народної партії (ЄНП) — Манфреда Вебера до посилення європейських і американських санкцій проти Росії в разі ескалації в Україні нібито “не має під собою підстав і є скоріше елементом політичного піару”. Таку думку в неділю в бесіді з "ТАСС" висловив голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький, пише .

Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКС

Kreml
Фото: iStock/Global Images Ukraine

"Так, звичайно, так і є", — відповів він на питання про те, чи можна вважати слова Вебера піаром.

"Позиція євродепутата щодо посилення санкцій проти Росії абсолютно популістська і не має під собою реальних підстав. З подібним завзяттям західним політикам варто осаджувати Україну, щоб не допустити ескалації і військового сценарію на південному сході країни, якщо, звичайно, їх цікавить, перш за все, мир на Донбасі", — продовжив Слуцький

Слуцький заявив, що нібито “Захід сам себе віпробовує нескінченними провокаціями на адресу Росії, проводячи марну політику стримування і розжарити обстановку на рівному місці”.

"Тупикова лінія, або, як сказав (міністр закордонних справ РФ Сергій) Лавров, тупа", — сказав глава комітету.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Європарламенті закликали до жорстких санкцій проти РФ.

Читати також:
Опозиція Канади закликає Трюдо посилити підтримку України
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/u-moskvi-vidreaguvaly-na-zaklyky-u-yevroparlamenti-pro-posylennya-sankczij-proty-rf/”

Аналитика
Теги