Кличко звинуватив владу в здійсненні політичних замовлень і тиску

Міський голова Києва Віталій Кличко під час свого виступу на сесії Київради заявив, що Банкова здійснює політичні замовлення і тиск, передає

klychko
Фото: РБК-Україна

"Протягом останніх двох днів правоохоронні органи і податкові служби кошмарять столичну владу. Такого не було в махрові часи Януковича. Вриваються з обшуками на міські комунальні підприємства та департаменти, сьогодні рано вранці прийшли додому до головного архітектора міста, вчора до глави виконкому партії УДАР, — пояснив Кличко. — Дуже швидко знайшли справи, які не витримують ніякої правової критики ".

Об этом сообщает ЗРОБИТИ

Він нагадав, що завжди робив акцент на тому, що "у нас нульова толерантність до корупції".

"Ми відкриті і працюємо з правоохоронцями по будь-яких питань. Це тиск на владу столиці і задушення всього місцевого самоврядування. Давайте відверто, це тиск на мене особисто. Вам цікаво, з чим це пов’язано? Київ вивчає питання про створення виконавчого комітету, коли управління міста буде залежати не від волі Банкової, а від жителів і депутатів, які хочуть, щоб всенародно обраний мер, а не засланий козачок, керував столицею", — сказав Кличко.

Він заявив, що брудна кампанія з потоками брехні дестабілізує роботу міської влади. У такому випадку кожен звертається до гаранта Конституції, але тут зрозуміло, що такі дії прийняті на вищому рівні.

"Я хочу звернутися до правоохоронним органам. Коли виконуєте злочинні накази і знаєте про це, то пам’ятайте, що рано чи пізно доведеться відповідати за законом. Тому не треба так грубо їх порушувати, — заявив мер. — А тим, хто хоче мене потренувати, я скажу так: Я тренувався, коли ви ще в школу ходили. І я в прекрасній фізичній формі. Такі дії по відношенню до Києва не залишаться без уваги міжнародних партнерів. Про яку демократію можна говорити в такій ситуації. Цей серіальчик не прикрашає Україну. Сценарій дуже непрофесійний і його потрібно коригувати".

Мер вибачився за емоції і зазначив, що звик розставляти крапки над "і" і називати речі своїми іменами.

"Я переконаний в тому, що ми з вами відповідальні за розвиток країни. І від того, що відбувається в серці країни, залежить стабільність у всій державі. Ми відповідаємо за Київ і за всю країну. Переконаний, що всі наші наступні рішення будуть зважені і спрямовані на розвиток столиці", — додав Кличко.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, МОЗ оновило карантинні зони.

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/klychko-zvynuvatyv-vladu-v-zdijsnenni-politychnyh-zamovlen-i-tysku/”

Теги