Туристична галузь України за рік втратила приблизно 60 млрд грн

Світовий туризм втратив $800 млрд 2020 року

Туристична галузь України 2020 року зазнала майже 60 млрд грн збитків через пандемію коронавірусу. Про це повідомила очільниця Держагентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, зазначає "Інтерфакс-Україна".

Об этом сообщает Редакция

"Попит сьогодні нижчий, і збитків ринку було завдано значних. Якщо у світі втрати туристичної галузі становили близько $800 млрд, то в Україні, за нашими підрахунками, близько 60 млрд₴ Це збитки, яких галузь зазнала у 2020 році", – сказала вона.

При цьому вона уточнила, що детальні результати індустрії 2020 року агентство планує оприлюднити на початку лютого.

Водночас в Україні все ще немає детальних статистичних даних про туристичний ринок і його учасників, зазначила Олеськів.

"Для Держагентства це буде один із пріоритетів наступного [2021] року. У тому бюджеті, яким ми маємо, а це 100 млн грн, ми плануємо значну частку фінансування спрямувати на створення Єдиного туристичного реєстру, де зможуть зареєструватися всі засоби розміщення та суб’єкти туристичної діяльності, й отримувати оперативну статистику хоча б щомісячно", – розповіла вона.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/turistichna-galuz-ukrajini-za-rik-vtratila-blizko-60-mlrd-grn-1536344.html”