Мессінг вважав три знака Зодіаку "містичними" - 2021 рік може зламати їх, але є шанс врятуватися

Відомий провісник Вольф Мессінг, який передбачив, що чекає на світ у 2021 році, виділяв три знака Зодіаку — Терези, Овен, Водолій. 2021 рік може стати непростим для них.

Об этом сообщает Репортер


Про це пишуть "Цікаві факти" і om1 .


Терези


Мессінг вважав, що в цих людях ведуть боротьбу егоїзм і любов, прагнення до рівності і власного лідерства. Провісник говорив, що Терези, стаючи жертвою себелюбства можуть заподіяти зло іншим і бути дуже холоднокровними.


В 2021 році Терезам краще змінити схему поведінки як у фінансовій сфері, так і в стосунках. Навколишні чекають реальних дій. Складні ситуації, де перемога залежить від швидкості, найчастіше будуть закінчуватися провалом. А ось там, де потрібно проявити посидючість — чекає успіх. Завдяки здатності адаптуватися, в кар’єрі представники знака будуть успішні. А ось в особистому житті не виключені труднощі. Зірки радять не чинити опір змінам.


Овен


Мессінг захоплювався гарячим темпераментом Овнів. Однак, ці люди рідко показують своє справжнє обличчя. Вони немов постійно грають роль і не знімають маску. Овни володіють неймовірною енергією і здатністю заражати своєю силою оточуючих.


Рік Бика стане для представників знака неймовірно успішним. У них є всі шанси, щоб втілити заповітну мрію. У цьому в нагоді стане допомога надійного партнера. Однак рік не буде рівним — як в особистому житті, так і в роботі можуть виникнути несподівані ситуації, особливо ймовірно це на початку року. Щоб подолати труднощі Овну важливо діяти обдумано. Сімейні пари зміцнять стосунки, а на одиноких очікує бурхливий роман.


Водолій


Мессінг вважав Водоліїв найзагадковішим знаком, їх бачення світу сильно відрізняється від сприйняття інших людей. Саме вони здатні змінити звичний хід речей, перевернути світ з ніг на голову.


Відносини Водолія з господарем року білим металевим Биком складаються непросто, тому й рік може виявитися суперечливим. Необхідно знаходити баланс, уникнути проблем не вийде, їх потрібно вирішувати. Стане в нагоді вміння швидко пристосовуватися до нових ситуацій і шукати нестандартні шляхи. Зірки радять уникати спонтанних покупок. У Водоліїв може статися переоцінка цінностей. Самотніх представників знака влітку може чекати доленосна зустріч.


Раніше "Апостроф" розповідав, що на думку астрологів найдобрішими і чуйними знаками Зодіаку є Лев, Риби, Тілець і Стрілець. Рік Бика буде для них хорошим періодом для відносин з близькими і колегами, а також може бути успішним в бізнесі і просто відпочинку.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/astrology/2021-01-24/messing-schital-tri-znaka-zodiaka-misticheskimi---2021-god-mojet-slomat-ih-no-est-shans-spastis/221069”