Право на Майдан записано в ДНК українців: Арахамія висловився різко проти обмежень щодо протестів

последние новости в Украине останні новини в Україні


Протести в Україні ніхто не заборонятиме та не обмежуватиме. У "Слузі народу" вважають, що українці повинні мати право висловити свою думку у мирний спосіб.

Об этом сообщает Репортер

В українців "право на Майдан записано в ДНК". Про це 25 січня заявив в інтерв’ю "Фокусу" нардеп Давид Арахамія.

Він прокоментував версію про те, що нібито значна кількість акцій протесту викликає у депутатів небажання голосувати під тиском. Арахамія підтримує можливість діалогу: "Не можна забороняти збиратися, тому що право на Майдан записано у нас в ДНК".

Депутат також заявив, що політсила не боїться, що протестні акції на території держави спровокують новий великий Майдан. На його думку, завжди потрібно бути готовим до перемовин "з будь-якими людьми", наразі в українському суспільстві немає напруження.

Раніше ASPI news повідомляло, що у день народження Зеленського українці висловили своє обурення його роботою на посаді президента та подарували йому платіжки за комуналку. Також стало відомо, що у Житомирі протестувальники увірвалися до будівлі міськради та вимагали знизити тарифи на комунальні послуги.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/pravo-na-maydan-zapisano-v-dnk-ukrainciv-arakhamiya-vislovivsya-rizko-proti-obmezhen”